Dom czy mieszkanie

Po dłuższym oszczędzaniu w końcu mogę pozwolić sobie z rodziną na zakup własnego mieszkania lub domu. Pierwszym krokiem, który podjęliśmy było zapoznanie się z rynkiem nieruchomości Bielsko Białej. Ceny początkowo nas przeraziły. Kredyt był nieunikniony, ale wcale nas to nie zniechęciło. Pragnęliśmy spełnić swoje marzenie o własnych czterech kątach.

Musieliśmy zdecydować się, gdzie tak naprawdę chcemy mieszkać. Wybrana przez nas agencja nieruchomości Bielsko poleciła nam swojego najlepszego eksperta od obrotu nieruchomościami, który przedstawił nam wszystkie plusy i minusy zamieszkania w bloku lub w domu na obrzeżach miasta. Mieszkania Bielsko znajdują się przeważnie na dużych osiedlach zlokalizowanych w pobliżu centrum miasta. Dzięki temu nie ma problemu z dostępem do szkół, ośrodków kultury, restauracji czy też galerii handlowych. Największą wadą jest oczywiście ciągły zgiełk i hałas tworzony przez ruch uliczny.  Sąsiedzi mogą trafić się różni, a na to nie mamy przecież żadnego wpływu.

Zdecydowanie bardziej spodobała nam się perspektywa zamieszkania w domu jednorodzinnym.  Pośrednik, którego zatrudniliśmy, pokazał nam domy zaprojektowane przez najlepszych developerów. Od razu zachwyciła nas okolica, pełno zieleni i bliskość z naturą. Wiedzieliśmy, że to jest właśnie to miejsce, o którym zawsze marzyliśmy.

Przy współopracy z: http://www.real.bielsko.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *