Urządzenia spa w Twoim domu

Po ciężkim dniu pracy każdy pragnie odpocząć i zregenerować siły. Częste wizyty w pobliskim ośrodku SPA wiążą się z ogromnym wydatkiem stąd też staramy się szukać tańszych rozwiązań.

W prosty sposób możemy zamienić naszą łazienkę w nasze własne spa.

Zacznijmy od leczniczych kąpieli z bąbelkami i olejkami eterycznymi, które zapewnią nam upragniony relaks oraz pomogą zapomnieć o stresie. Taka namiastka ośrodku spa pozytywnie wpłynie również na nasze zdrowie – przy chorobach dróg oddechowych, bądź problemach ze skórą.

Urządzenia spa dla każdego

Popularne lampy solne to wyposażenie spa niemal każdego ośrodka. Oprócz oryginalnego upiększenia łazienki, charakteryzują się także doskonałymi właściwościami jonizującymi. Unosząca się w powietrzu podgrzana sól korzystnie wpływa na mikroklimat, a delikatne światło pozwala w zupełności się odprężyć. Tego typu lampy solne najczęściej wykorzystywane są przy leczeniu reumatyzmu.

Kolejnym urządzeniem jakie może być zastosowane w naszym domu jest lampa emitująca kolorowe światło lecznicze. Każdy kolor pomaga zwalczyć inną dolegliwość co daje jej szerokie zastosowanie. Leczenie nadciśnienia czy zimowej depresji to jedne z wielu schorzeń, jakie możemy pokonać przy zastosowaniu tej lampy.

Jak widać, dosłownie kilka urządzeń pozwoli nam zamienić domowe pomieszczenie w mały ośrodek spa, który jest idealnym rozwiązaniem na odpoczynek i wyleczenie niektórych chorób.

Oprócz tego wyposażenia warto zadbać o odpowiedni nastrój – świece, uspokajająca muzyka – aby w pełni poczuć się jak w profesjonalnym spa.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *