bezpieczne aparaty oddechowe

Bezpieczne aparaty oddechowe

Układ oddechowy jest niezbędnym instrumentem, potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Odpowiedzialny jest za oddychanie, które jest podstawą naszego bytowanie. Dlatego należy ze szczególną starannością zadbać o tę funkcję w sytuacjach, stwarzających zagrożenie dla naszego układu oddechowego. Idealnym rozwiązaniem będą bezpieczne aparaty oddechowe.

Bezpieczne aparaty oddechowe, zapewniają pełną ochronę przed pyłami, oparami, mgłami czy izotopami promieniotwórczymi. Stanowią także dobre zabezpieczenie przed ołowiem, azbestem, krzemionką i innymi zagrożeniami biologicznymi. Skuteczność ich filtracji to 99,97 %. Pisząc o tak ważnym produkcie, warto oprzeć się na dobrym i sprawdzonym przykładzie, jakim będą wygodne aparaty oddechowe Clean Space.

Jakie są zatem zalety aparatów oddechowych Clean Space:

To co najlepiej scharakteryzuje jakość aparatów oddechowych Clean Space to hasło: „Pracuj bez trudu i w komforcie”.

Otóż ich zaletami będą:

Bezpieczeństwo – są to aparaty certyfikowane, zapewniające pełną filtrację i ochronę w miejscu pracy, działające do 8 godzin.

Wygoda – łatwe w noszeniu, wygodne i bezproblemowe. Bez zbędnych węży i ciężkiego akumulatora, zamienionego na lekki litowo-polimerowy,

Funkcjonalność –są niezawodne, solidne, proste w obsłudze i czyszczeniu, nie wymagają przeglądu technicznego i konserwacji.

Wygodne aparaty oddechowe Clean Space to przede wszystkim: CLEANSPACE2TM

CLEANSPACETM ULTRA, CLEANSPACETM EX. Każdy z nich przeznaczony jest do innych działań i pracy różnego rodzaju. Będzie to np. strefa nadmiernego zapylenia – kamieniołomy, kopalnie, czy praca z substancjami chemicznymi, albo podziemne górnictwo węglowe czy praca z produktami petrochemicznymi. W zależności od potrzeb stosuje się jeden z trzech rodzajów tych bezpiecznych aparatów oddechowych.

Bezpieczne aparaty oddechowe Clean Space, wyróżnia także kilka istotnych cech, o których warto wspomnieć:

– Długa żywotność filtrów, na którą wpływa filtrowanie tylko powietrza wdychanego,

– Wysokiej jakości jednokierunkowy zawór oddechowy, kierujący wydychane powietrze na zewnątrz, co uniemożliwia dostawanie się zanieczyszczeń do wnętrza maski, a konstrukcja zaworu pozwala na swobodne porozumiewanie się,

– Uruchamianie i wyłączanie aparatu odbywają się za pomocą czujnika reagującego na oddech, dostosowując się do indywidualnych potrzeb użytkownika,

– Ciśnienie w masce jest regulowane,

– Maska aparatu jest wyprofilowana wokół nosa i ust, zapewniając dobrą widoczność. Wykonana jest z przejrzystego, antyalergicznego sylikonu, który łatwo się czyści. Występuje w trzech rozmiarach.

– Maska aparatu posiada alarm dźwiękowy i wizualny, informujący o blokadzie filtra lub niskim poziomie akumulatora.

Bezpieczne aparaty oddechowe to takie, które zapewnią nam pełne bezpieczeństwo podczas pracy zagrażającej naszemu układowi oddechowemu. Ogromnymi zaletami takiego sprzętu będzie funkcjonalność i komfort noszenia, dlatego wybierajmy wygodne aparaty oddechowe. Dobrym przykładem solidnych, sprawdzonych i cenionych aparatów będą te reprezentowane przez Clean Space. Zachęcamy do zapoznania się z tą marką i dopasowania odpowiedniej maski do swoich potrzeb.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *