meble Wersal

Meble Wersal – nowocześnie i elegancko

Wybierając meble do sypialni lub też meble wypoczynkowe z jednej strony chcemy, aby były modne i posiadały swój odrębny styl, z drugiej strony – chcemy, aby były w pełni praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Tworzymy i urządzamy dom przede wszystkim dla siebie, wybrane przez nas meble powinny więc odpowiadać naszym potrzebom. Wersal to renomowany producent mebli, który jest rozpoznawalny zarówno w Polsce jak i za granicą. Kompletując wyposażenie mieszkania z pewnością warto zwrócić uwagę właśnie na propozycje tej marki przeglądając ich propozycje bezpośrednio na ich stronie lub też w ramach innych sklepów meblowych, które je dystrybuują.

Elegancja przede wszystkim – meble do sypialni, na które warto zwrócić uwagę

W przypadku sypialni, bezsprzecznie najważniejszym meblem jest łóżko. Do niego dobieramy stoliki nocne, garderobę lub też opcjonalnie – także komodę lub toaletkę. Decydując się na meble Wersal mamy do dyspozycji wygodne łóżka tapicerowane w różnych wymiarach. Większość z nich została zebrana w ramach kolekcji Wersal o nazwie „Dream”. Możemy też określić rodzaj tkaniny, z jakiej ma być wykonane tapicerowanie, a tutaj mamy do dyspozycji bardzo szeroką paletę tkanin wraz ze skórą ekologiczną. Na podobnej zasadzie możemy też zamawiać meble wypoczynkowe – mebel zostanie dla nas wykonany na zamówienie w tkaninie, jaka najbardziej nas interesuje. Meble do sypialni marki Wersal są różnorodne- od eleganckiej propozycji łoża Asti po nowoczesne i nieco futurystyczne łoże Malibu czy też Ferro. Wiele więc zależy od tego, jaka stylistyka jest nam najbliższa.meble Wersal

Idealne meble do pokoju dziennego

W pokoju dziennym z pewnością pięknie będą się prezentowały meble z kolekcji „Elegance Line”. To właśnie ta linia marki Wersal pozwoliła stać się jej tak popularną i chętnie wybieraną. Obecnie marka cieszy się 25- letnią tradycją wyrobu mebli tapicerowanych. Jednakże, kolekcja mebli eleganckich nie jest jedyną od marki Wersal. Na uwagę zasługuje także linia Avangarde oraz linia mebli klasycznych. W obrębie kolekcji znajdziemy przede wszystkim wygodne kanapy, narożniki oraz wypoczynki w kształcie litery „U”.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *