Szafy wnękowe

Miejsce ogromnych, przytłaczających szaf coraz częściej zajmują szafy wnękowe. To nowoczesne rozwiązania sprawia niezwykle efektowne wrażenie oraz wykorzystuje całkowitą przestrzeń pomiędzy ścianami. Szafy wnękowe zabudowane są od podłogi, aż do sufitu dzięki czemu zyskuje się na powierzchni oraz liczbie półek.

Można spotkać zabudowy zajmujące całą ścianę, które nie posiadają ścianek bocznych, tylnej czy nawet podłogi. Jednak warto uwzględnić te elementy ze względów estetycznych. Przy projektowaniu takiej szafy należy pamiętać, aby jej głębokość wynosiła minimum 60 cm. Jeśli to przeoczymy, możemy zapomnieć o przechowywaniu wieszaków z płaszczami. Dobrym pomysłem jest zastosowanie wysuwanych szuflad, nie będziemy musieli wtedy sięgać w głąb szafy. Warto zastanowić się nad wyborem frontu.

W ofercie firm produkujących szafy wnękowe w Warszawie można znaleźć wiele ciekawych propozycji. Klienci mogą przebierać pomiędzy płytami z drewna, szkła czy też z lustrami i wiele innych. Dla najmłodszych na specjalne zamówienie wykonywane są fronty przedstawiające ulubione postacie z kreskówek czy filmów. Aktualnym trendem są kolorowe płyty lakierowane na wysoki połysk. Szafy wnękowe są idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających małe mieszkania. Odpowiednio dobrane kolorystycznie  i stylowo ozdobią każde pomieszczenie pokój dzienny, korytarz, a nawet sypialnie. Wybór szafy jest decyzją na kilkanaście lat, dlatego też warto zainwestować w dobrze zaprojektowaną i wykonaną szafę wnękową przez profesjonalistów. Posiadając taką szafę wnękową nie będziemy się już wstydzić przed gośćmi porozrzucanych ubrań na fotelach i butów w korytarzu, ponieważ wreszcie mamy idealne miejsce by je schować.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *