Nowa strona magazynu Śnieżki „Dekoratorium”

„Dekoratorium” jest magazynem, którego wydawcą jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. Obecnie przeszedł on gruntowną modernizację i zyskał nowy, odświeżony wygląd. Wdrożenie nowej wersji strony oraz prace nad jej dalszym udoskonalaniem zlecono Internet Software House Ideo Sp. z o.o.

Magazyn Dekoratorium jest autorskim projektem wydawanym przez Śnieżkę. Zadaniem tego wnętrzarskiego, lifestylowego kwartalnika jest inspirowanie i dostarczanie pomysłów na zmiany we wnętrzach. Dzięki magazynowi czytelnicy mogą również przekonać się, że wybór kolorów ścian nie jest trudnym zadaniem i może dostarczyć chwile pełne dobrej zabawy. Bazą tego nowoczesnego pisma są przede wszystkich fotografie przedstawiające wnętrza i dekoracje. Wszystko to w ramach znanej zasady, że to właśnie oczy kupują.
 „Jeszcze do niedawna Dekoratorium istniało jedynie w formie drukowanej. Wiemy, że taka forma ma swoje ograniczenia – przede wszystkim nie możemy z nią dotrzeć do wszystkich zainteresowanych” – mówi Łukasz Dobrowolski Dyrektor ds. marketingu FFiL Śnieżka S.A. „Dzięki nowej stronie internetowej nie tylko dotrzemy do szerszego grona odbiorców ale także na bieżąco będziemy mogli śledzić nowe trendy w dekoracji” – podsumowuje Łukasz Dobrowolski.

Pierwszym etapem prac na stronie www.dekoratorium.com było stworzenie Landing Page. Miesiąc później został on zastąpiony rozbudowanym serwisem informacyjnym. Użytkownicy mogą znaleźć w nim m.in. wszystkie materiały, które zostały opublikowane w magazynie. Jednak nie jest to ostateczny etap realizacji. Planowana jest dalsza rozbudowa serwisu, który pełnić będzie rolę vortalu skupionego wokół tematów nawiązujących do dekoracji wnętrz. Ten etap będzie również przeprowadzany przez Agencję Ideo Sp. z o.o..

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *