płytki do łazienki

Modne kolory płytek łazienkowych

Bogata paleta barw, pozwala nam kreować niepowtarzalne wnętrza w naszych domach. Kolory inspirują, wywołują szereg pozytywnych emocji i doznań. Motyw przewodni naszej domowej przestrzeni, staje się kompanem na dobre i złe w codziennym bytowaniu. Dlatego tak ważny jest jego odpowiedni wybór, który pozwoli poczuć się jak najlepiej w danym otoczeniu. Sprawdźmy jak się do tego odnoszą kolory płytek do łazienki. Jaki kolor płytek łazienkowych wybrać, aby stworzyć wyjątkową strefę relaksu?

Kolory płytek do łazienki

Kolory płytek do łazienki, często są wybierane na podstawie panujących trendów w oparciu o możliwości danej przestrzeni. Decydujemy się zarówno na ciemne jak i jasne barwy, łączymy je ze sobą, zestawiamy z drewnem, metalem czy innymi elementami. Wszystko w celu nadania danej aranżacji niespotykanego wyrazu, który podkreśliłby charakter wnętrza. Jak najbardziej jest to stosowny zabieg, który z pewnością pozwoli wydobyć głębię pomieszczenia. Należy jednak pamiętać, aby kolory płytek do łazienki, dobrze akcentowały wnętrze, w subtelny sposób podkreślając jego atuty. Odpowiednie kombinacje zdecydowanie mogą nam w tym pomóc, jeżeli zrobimy to we właściwy sposób. Jakie są zatem modne kolory płytek łazienkowych, które oddadzą klimat miejsca.

Modne kolory płytek łazienkowych

Płytki gresowe

Ostatnio bardzo popularny jest marmur, który ze względu na swoją wysoką wrażliwość na wodę i uszkodzenia, godnie jest zastępowany przez polerowane płytki gresowe. Ich różną strukturę i kolorystykę znajdziemy w ofercie Bokaro, które dba o jakość, design i funkcjonalność salonów łazienkowych.

Drewno i Kamień

W łazienkach bardzo dobrze odnajduje się styl Japandi, który prezentuje ciepłe, przytulne i minimalistyczne wnętrza. Stosowane są tu płytki imitujące drewno i kamień.  Stwarzają one odpowiedni kontrast, jednocześnie zachowując pełnię równowagi. Dobrze pokazuje to kolekcja  Barro Paradyż w Bokaro.

Kolekcja BARRO Paradyż

Kolekcja BARRO https://oferta.bokaro.pl/oferta/kolekcje-plytek/barro,1428

Biały i czarny

Kolor biały od zawsze był tym wiodącym we wnętrzach i tak też pewnie pozostanie. Jest ponadczasowy i neutralny. Można go zestawić z różnymi dodatkami i innymi barwami. W błyszczącej odsłonie płytek do łazienki, rozświetli ją i optycznie powiększy. Często jest zestawiany z czarnym, jak chociażby w formie czarno białej mozaiki czy klasycznej jodełki, które znakomicie prezentują się we wnętrzu łazienki. Projekty Bokaro bardzo dobrze pokazują ten efekt. Jak chociażby kolekcja Opoczno Salsa & Metro Style.

Kolory ziemi

Kolory ziemi: brązy, beże, żółcie, czy zielenie w zestawieniu z pozostałą aranżacją również odnajdą się znakomicie w łazience. Wzbogacone o motywy roślinne nadadzą niepowtarzalny wygląd wnętrzu. Stanowić mogą doskonałą bazę pod oryginalne i odważne projekty. Dobrym tego przykładem jest kolekcja Villa w salonach Bokaro, która wykorzystuje motyw roślinny.

Pudrowy róż, szary, classic blue

Kolory płytek łazienkowych będą zawsze dobrze wyglądały w odcieniach szarości, która podobnie jak biel jest ponadczasowa i dobrze współgra z pozostałą dekoracją.

Pudrowy róż natomiast wprowadzi ciepło i przyjemną aurę otoczenia, delikatnie i subtelnie je podkreślając.

Classic blue jest odważnym kolorem akcentującym głębię pomieszczenia. Nada on elegancji naszej łazience i w odpowiednim zestawieniu dobrze ją zaprezentuje.

łazienkowe płytki

kolekcja SPECTRE https://oferta.bokaro.pl/oferta/kolekcje-plytek/spectre,1290

Jaki kolor płytek łazienkowych?

Kolory płytek do łazienki powinny być dopasowane do naszego gustu i stylu, który pozwoli nam się dobrze poczuć w danym pomieszczeniu. Jak najbardziej możemy iść z duchem czasu i stworzyć przestrzeń, która będzie modna, a jednocześnie ponadczasowa. Wystarczy tylko odpowiednio zaakcentować wnętrze. Może to być ciekawy wzór stworzony z płytek, lub zastosowanie jakiegoś motywu. Ważne, aby nie przesadzić z umiarem i zrobić to ze smakiem.

Modne kolory płytek łazienkowych pozwolą nam odkryć głębie wielu barw i dobrze je wykorzystać.

bokaro płytki łazienkowe

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *