Mała łazienka – duże możliwości

Nawet niewielka łazienka może sprawiać wrażenie większej i bardziej przestronnej. Wystarczy zastosować kilka praktycznych i jednocześnie estetycznych rozwiązań. Złudzenie optyczne otrzymamy układając na ścianach łazienki jednolitą mozaikę.

Idealnie nadają się do tego malutkie płytki ceramiczne, które oferują wiele możliwości ich wykorzystania. Drobne kosteczki bardzo dobrze komponują się z nowoczesnymi i bardziej klasycznymi akcesoriami. Dzięki czemu możemy uzyskać w łazience dowolny styl. Można je stosować także do tworzenia dekoracji i listew ozdobnych, na przykład na obudowie wanny czy brodzika. Każdy producent płytek zaprezentuje nam bogatą ofertę swoich produktów, od których z pewnością zakręci nam się w głowie.

Kolejnym łazienkowym trikiem są wszelkiego rodzaju przeszklenia, które wpuszczając światło rozświetlają całe wnętrze. Niestety nie każdy ma taką możliwość, aby zastosować w swojej łazience luksfery. Dlatego bardzo dobrą alternatywą są duże lustra, które na zasadzie odbić optycznie powiększają każde pomieszczenie. Dzięki takim rozwiązaniom łazienka stanie się nie tylko funkcjonalna, ale i oryginalna.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *