Hale stalowe

Wiele przedsiębiorstw, instytucji oraz inwestorów, korzysta obecnie z zabudowy, jaką są hale stalowe. Choć w niektórych sytuacjach i zamówieniach stanowią one rozwiązania tymczasowe, odznaczają się odpowiednią trwałością i stabilnością.

Ich atutem jest również szeroki wachlarz konstrukcji i rozwiązań technologicznych, oferowanych przez producentów, bądź wykonawców. W kompleksowej ofercie przedsiębiorstw zajmujących się tego rodzaju konstrukcjami, leży zarówno projekt, przewóz, dostawa na wskazane miejsce elementów hali, a także montaż oraz ewentualny demontaż, jeśli jest to zabudowa tymczasowa. Hale stalowe zamawiane przez inwestorów mogą być wykonywane w określonym typie konstrukcji. Do wyboru zleceniodawców będą np. konstrukcje balchownicowe, kratownicowe lub kombinacja, czyli konstrukcja mieszana.

Większość wykonawców oferuje zarówno gotowe projekty do wyboru. Jest to oferta na tyle szeroka, że wielu zleceniodawców znajduje tu rozwiązania na miarę potrzeb i specyfiki inwestycji.  Jednakże istotną pozycją są również hale stalowe projektowane i wykonywane w konstrukcji na zamówienia indywidualne.

Kolejny ważny element, jakim odznacza się ten typ zabudowy, to możliwość demontażu i przeniesienia w inne miejsce, a także ewentualnej rozbudowy lub przebudowy, czyli zmiany układu obiektu. Niezaprzeczalnie mocną stroną jest tu również lekka konstrukcja, a jednocześnie możliwość wybudowania w ten sposób okazałych obiektów. Niskie koszty i krótkie terminy realizacji podnoszą atrakcyjność tego rodzaju konstrukcji.

Hale stalowe wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Znajdują zastosowanie w przemyśle, logistyce, produkcji, usługach. Stanowią doskonałe rozwiązanie jak hale ekspozycyjne, sprzedażowe, magazyny, a także obiekty o charakterze rozrywkowym, sportowym. Hale stalowe dzięki funkcjonalności i estetyce mogą także służyć jako pomieszczenia biurowe, zarówno stałe, jak i na czas modernizacji czy budowy właściwych zabudowań.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *