Grzejnik jako dekoracja pomieszczenia

Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że grzejniki stają się dziś elementem dekoracyjnym. Nowoczesne kształty i formy, które przyjmują aktualnie grzejniki powodują, że są to produkty bardzo pożądane. Różne kształty powyginanych żeber w kształcie litery S lub modernistyczne projekty przypominające wieże zachwycają każdego. To zdeterminowało projektantów do postawienia kroku dalej- stworzyli więc rodzaj grzejników, który oprócz dawania ciepła nie ma nic wspólnego z wyglądem standardowego grzejnika.

Ekrany grzewcze

Ciepło wydobywające się z lustra lub z obrazu to nowoczesna technologia grzejników. Ekrany są bardzo proste i smukłe, natomiast swoją formą przypomina dzieło sztuki. Przy zakupie takiego ekranu klient ma możliwość wybrać odpowiedni wzór dla siebie tak, aby pasował do wystroju mieszkania. Największą zaleta tych grzejników jest to, że oprócz swojej oryginalności cały czas zachowują wydajność grzewczą.

Gdzie montować

Nadają się one do dużych eleganckich pomieszczeń, w których wymagane jest odpowiednie wykończenie. Czyszczenie tych ekranów jest także bardzo proste. Można nawet na nich zostawić wiadomość specjalnym flamastrem. Ich uniwersalność zachwyca każdego. Zimą dają ciepło natomiast wiosna i jesienią zamieniają się w piękne obrazy, przyciągające oko. Są to niestandardowe rozwiązania, które oprócz zastosowania praktycznego spełnia bardzo duże walory estetyczne.

Każdy, kto ceni estetykę i styl modernistyczny powinien skorzystać z tego rozwiązania. Takie grzejniki z pewnością podkreślą design pomieszczenia. Ekrany grzewcze nie umkną nikomu i swoimi pięknymi zdjęciami przyciągną wzrok każdego miłośnika sztuki i nie tylko.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem http://www.instalprojekt.com.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *